15:41

Zapraszamy na ferie pod hasłem "Laboratorium S.Z.T.U.K.I."

ZAPRASZAMY !


PRZYPOMINAMY - zajęcia są bezpłatne, prosimy o zapewnienie dzieciom drugiego śniadania i napojów oraz ubieranie stosownie do pogody :)

15.02. - ARTYSTA INNY NIŻ WSZYSCY - zajęcia na miejscu - historia sztuki dla najmłodszych, Kto to jest artysta? -pogadanka, palcami po papierze - prace graficzne.
16.02. - PAPIERODZIEŁA - wycieczka do Pałacu Młodzieży i zajęcia w sekcji origami.
Zbiórka: godz 11.00!!!

17.02. - KARAWANA OPOWIEŚCI - wycieczka do filii MBP nr 16 w Katowicach-Bogucicach -warsztaty pt. "Opowieści meksykańskie" prowadzone przez Szymona Góralczyka, zwiedzanie wystawy ilustracji A. i D. Mizielińskich S.Z.T.U.K.A.
Zbiórka: godz 10.15!!!

18.02. - M.A.S.K.I. - wycieczka do Centrum Scenografii Polskiej i warsztaty plastyczne.
Zbiórka: godz 10.45!!!

19.02. - POGRYZMOLONA RZECZYWISTOŚĆ - (na miejscu) - zajęcia plastyczno-literackie inspirowane książką M. Rusinka "Rok 1989",  gry planszowe Kolejka, Reglamentacja, zabawy na śniegu w Parku Śląskim (zależnie od pogody)

22.02. - EKOSZTUKA - (na miejscu) - warsztaty ekologiczne Aleksandry Kaczmarek, gry planszowe

23.02. - FIRMOTWORY - wycieczka do ASP w Katowicach - Na czym polega pracaprojektanta? - warsztaty dizajnu

24.02. - WARSZTATY CERAMICZNE (na miejscu) - prowadzone przez pracownika Fabryki Małych Form - UWAGA - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY - max. 10 osób, zabawy na śniegu w zależności od pogody
 
25.02. - STARA PRACOWNIA FOTOGRAFII - warsztaty w Filii MBP nr 14 -ul. Piastów 20

26.02. - KONSTRUKTORZY MAŁEJ SZTUKI (na miejscu) - eksperymenty typograficzne, podsumowanie zajęć i rozdanie dyplomów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Filia nr 25 , Blogger