Jesteśmy już prawie na półmetku naszej akcji Lato z książką, ciągle wędrujemy do Lailonii - poznaliśmy nowe słowa, zastanawialiśmy się- ja, co to takiego?, odwiedziliśmy trochę "starych"i dobrze znanych miejsc (Planetarium, pracownię origami w Pałacu Młodzieży), a trochę nowych (park C12 w Zabrzu), ćwiczyliśmy angielski, tworzyliśmy lapbooka, poznaliśmy nowe gry planszowe, bawiliśmy się na placu zabaw...
 |
| My-ludzie |
 |
| Różni-najróżniejsi |
 |
| Ważne słowa - plebiscyt trwa |
 |
| Czy potrafimy porozumieć się po angielsku? |
 |
| Tworzymy naszego lapbooka |
 |
| A oto nasz wspólny lapbook i dumni twórcy:) |
 |
| Planszówki - myślówki |
 |
| W bieda szybie |
 |
| W labiryncie |
 |
| Bajtel gruba-fedrujemy |
 |
| Dla ochłody - strefa wody |
 |
| Jak działa śluza? |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz