11:49

Luty w bibliotece to nie tylko ferie z książką, w lutym obchodzimy też Walentynki i Światowy Dzień Kota. Tradycyjnie na Walentynki odwiedzają nas seniorzy z OPOKI, w tym roku przybyli również pensjonariusze z PRZYSTANI, obejrzeli naszą wystawę, dyskutowali o emocjach i zrobili własne kartki walentynkowe. Także dzieci na Bajce z ciastkiem bawiły się walentynkowo, wysłuchały opowieści "O Melanii, Melchiorze i panu Przypadku" i zrobiły sercowe drzewo dla biblioteki. Z okazji Światowego Dnia Kota dzieci wysłuchały i obejrzały kamishibai o kotce Milusi. Mamy też nowy autograf w naszej galerii, bo byłyśmy na spotkaniu z Jackiem Dehnelem w filii 14. Odbyło się oczywiście spotkanie DKK - tematem była książka W. Sorokina pt.: "Zamieć", recenzja wkrótce.
Seniorzy z OPOKI i własnoręcznie zrobione walentynki
O Melchiorze, Melanii i Panu Przypadku
Nasi bajkowicze, ciastka i sercowe drzewo
Kamishibai o kotce Milusi



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Filia nr 25 , Blogger