To już tydzień minął od Śląskich Targów Książki, naszym zdaniem bardzo udanych, oby się rozwijały! Nasz biblioteczny Dyskusyjny Klub Książki został zaproszony na uroczystą galę DKK, w czasie której została wręczona nagroda DKK dla najchętniej czytanego autora, którym okazał się Mariusz Szczygieł! Otrzymał od czytelników specjalną statuetkę i dyplom, a my mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z ulubionym autorem, zdobyć autograf i wspólne zdjęcie. Naprawdę warto poświęcić trochę wolnego czasu na spotkania i dyskusje o książkach, zachęcamy! [fot.Krystyna Skarżyńska]
 |
| Targi czas zacząć |
 |
| Gala DKK -prowadzenie prof.Jan Malicki oraz Aneta Satława z Biblioteki Śląskiej |
 |
| Nasze Klubowiczki z nagrodzonym autorem |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz