Wrzesień - jeszcze trwa lato, ale już nie wakacje, czas brać się do pracy:) Oczywiście rozpoczął się rok szkolny, co w bibliotece widać szczególnie na regałach z lekturami. Odwiedzili nas drugoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 59 - wzięli udział w śląskich zajęciach
Iki piki dwa szpyndliki oraz seniorzy z OPOKI, którzy z okazji 150-tych urodzin Katowic zadumali się nad naszym miastem...
Naszym gościem w ramach DKK była Monika A.Oleksa, autorka powieści dla kobiet, spotkanie prowadziła Gabriela Kotas, która zaprezentowała nam swoje wiersze.
29 września świętowaliśmy XV Dzień Głośnego Czytania - tym razem na Bajce z ciastkiem - bawiliśmy się po meksykańsku, ozdabiając sombrera i grając na marakasach.
Wrzesień to również czas głosowania na projekty do Budżetu Obywatelskiego, biblioteka przez 4 dni pełniła funkcję lokalu wyborczego.
Znów odwiedzamy okoliczne przedszkola z
Czytaniem jak fruwanie, poznajemy nowe dzieci i czasem nowe panie.
A przed naszymi drzwiami kwitną piękne, wysokie niemal jak drzewo słoneczniki - zapraszamy do biblioteki!!!
 |
| iki piki... |
|
 |
| dwa szpyndliki |
|
|
|
 |
| Katowickie sentymenty |
|
 |
| i seniorzy z OPOKI |
 |
| Nasz gość - Monika A.Oleksa |
 |
| Ale Meksyk - Dzień Głośnego Czytania |
|
 |
| Wesoła orkiestra |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz