| Naprawdę była zima! |
| Warsztaty w filii nr 16 |
![]() | ||
| Origami w Pałacu Młodzieży |
![]() | |
| Szukanie śląskich słów na zajęciach w ASP |
![]() | |
| NOSPR |
![]() |
| Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach |
![]() |
| Szkoła w Muzeum Powstań Śląskich |
![]() | |
| Gra miejska w filii nr 14 - składamy taśki |
![]() |
| Wybieramy nagrody książkowe:) |
| Spotkanie z p. Danutą Degórską |
| Pamiątkowe zdjęcie na zakończenie, do zobaczenia latem! |







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz